Hakkımızda

1988'den Günümüze Güvenilir ve Kaliteli Hizmet...

Imser Is Makinalari Servisi 1988’de kurulmus 1992’de Imser Is Makinalari Servis ve Yedek Parça Tic. Ltd. Sti. olmustur. Sirket ortaklarindan Ismail Özkan imalat ve kaynak islerinden, sirket ortaklarindan Mesut Gürgen Teknik ögretmen olup motor, hidrolik, elektrik ve sanziman islerinden sorumludur. Sirketimiz 1200 m2 kapali, 1400 m2 de açik alan üzerinde 30 çalisani 7 adet servis araci son derece egitimli ve deneyimli personeli ile avrupa standartlarinda servis hizmeti vermektedir. Isletmemiz TEMSA KOMATSU Is Makinalari Yetkili Servisi ve Yedek Parça Bayisi olup 1990 yilinda SAMSUNG Is Makinalari Servisligi, 1996 yili KATO Is Makinalari Servisligi, 1998 - 2001 yillari arasinda ENKA (HITACHI - KAWASAKI, FIAT-HITACHI) pazarlama yetkili servisligi yapmistir. Japon ve Kore menseili makinalar hakkinda yogun bilgi, doküman ve yedek parça birikimine sahiptir.

 

YENILIK

Teknolojiyle birlikte makinelerde olusan her türlü gelisme teknisyenlerimiz tarafindan güncel olarak takip edilmektedir. Böylelikle çagimizin en yeni makinalarina karsi son derece donanimli teknisyen kadrosuna sahip bulunmaktayiz.

ÇÖZÜM ODAKLI OLMAK

Servisimizde ilk önceligimiz isimizdeki mükemmelliktir. Gelen makinalari son derece titizlikle teslim alip, her türlü ariza ve sorunu çözüme kavusturup en mükemmel sekilde teslim etmek birinci hedefimizdir. servislik hizmeti verdigimiz her makinada olumlu sonuç almadan isi birakmama ilkesini benimsemekteyiz.Bu konuda referanslarimizdan da bilgi edinebilirsiniz.

HIZ

is makinalari sektörü  diger sektörlerin aksine servis konusunda gecikmeye tahammülü olmayan bir sektördür. Bir is makinasi arizalandiginda, yaptigi is durmaktadir. Bu yüzden servisimizin en önemli ilkelerinden biride hizli müdehaledir. Her zaman en hizli olmak adina elimizden geleni yapmakta ve basarmaktayiz.

KAPSAMLI YEDEK PARÇA DEPOSU

Is makinalari sektöründe sadece hizmet vermekle kalmiyoruz ayni zamanda Türkiye'nin en çok Komatsu yedek parça bulunduran servislerinden birisiyiz. Ilaveten, dünyanin her yerine parça ihracati yapabilecek yetiye ve bilgiye sahibiz.

 

KOMATSU YEDEK PARÇADA 1 NUMARALI ADRESINIZ

WolturiSniper. W.S

 

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:30-18:30, C.tesi: 08:30-13:00