Servis

ÇÖZÜM ODAKLI BIR SERVIS POLIKITASI  YÜRÜTEN  FIRMAMIZ MÜSTERILERININ ARIZALARINI KISA ZAMANDA ÇÖZEREK  GÜNÜMÜZ IÇIN ÖNEMLI OLAN ZAMAN KAYBINI EN AZA INDIRMEYE  ÇALISMAKTADIR. GELISMELERI SÜREKLI TAKIP EDEN TECRÜBELI  SERVIS KADROSUNDAN OLUSAN  EKIBI ILE SERVIS TALEPLERINE EN HIZLI VE EN KISA ZAMANDA CEVAP VEREBILMEK IÇIN HER TÜRLÜ TEKNOLOJIK GELISMELERI YAKINDAN TAKIP EDEREK  MÜSTERI MEMNUNIYET IÇIN BÜYÜK BIR ÖZVERI ILE ÇALISMAKTADIR. 24YILLIK  TECRÜBESI ILE MÜSTERILERINE  HEM  YURTIÇINDE  HEMDE  YURTDISINDA  TAMIRAT, BAKIM, ONARIM GIBI HER TÜRLÜ HIZMET VERILMEKTEDIR

IMSER'DEKI SERVISIN EN ÖNEMLI ÖZELLIKLERINDEN BIRI, KAPSAMLI KOMATSU YEDEK PARÇA DEPOMUZ SAYESINDE, MAKINALARINIZIN TAMIRI VE BAKIMI GECIKMEZ. EN AZ SÜREDE ISÇILIK FIYATI ALIRSINIZ

 

1200 M2 AÇIK, 1400MKAPALI ALANIMIZLA, AYNI ANDA, 10 MAKINAYA IÇERDE, 10 MAKINAYA DISARDA SERVIS KAPASITESINE SAHIBIZ. BU YÜZDEN MÜSTERILERIMIZE HER ZAMAN SERVIS IMKANI VEREBILIYORUZ. 

 

 

ÖNEMLI DUYURU:

HAZIRLAMAKTA OLDUGUMUZ  LASTIKLI YÜKLEYICI ILE, ARTIK MÜSTERILERIMIZIN ISLERININ DEVAM ETMESI KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ. 

BIZ MAKINANIZI EN IYI SEKILDE ÇALISIR HALE GETIRIRKEN, SIZLER YENI SAGLAYACAGIMIZ BU IMKAN ILE MAKINASIZ KALMAYABILIRSINIZ.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:30-18:30, C.tesi: 08:30-13:00